Božićni koncert u Pitomači PDF Ispis E-mail
30. prosinca 2014.

13. prosinca 2014. godine Mješoviti pjevački zbor i Veliki tamburaški orkestar HPD "Tomislav" nastupili su na Božićnom koncertu HPGD "Sloga" Pitomača u prepunoj novouređenoj dvorani crkve svetog Vida u Pitomači. Uz domaćine HPGD "Sloga", nastupili su i HPD "Graničar" iz Nove Gradiške, Pjevačko društvo "Ferdinand" iz Ferdinandovca, Udruga cimbalista Hrvatske, Limena glazba Pitomača, Kvintet Pitomača i duet Lana i Helena Živko.

Na kraju Božićnog koncerta, posjetiteljima je zahvalila i zaželjela vesele i radosne božićne blagdane predsjednica HPGD "Sloga" Pitomača, Štefica Kaša.

Okupljenima se i prigodnim riječima obratio i župnik crkve sv. Vida vlč. Ivica Puškadija.

Program je završio zajedničkom izvedbom svih sudionika pjesme "Radujte se narodi" uz pratnju Velikog tamburaškog orkestra HPD "Tomislav" pod ravnanjem Marijana Paurića.

Nakon koncerta uslijedilo je ugodno druženje uz večeru i glazbu.