Greška
Božićni koncert - Cernik 2015. PDF Ispis E-mail
Autor HPD "Tomislav"
18. prosinca 2015.
Admiror Gallery cannot create thumbnails in /home2/tp7tr7n3/public_html/plugins/content/AdmirorGallery/thumbs//2015/Bozicni koncert/
Check folder permmisions!
Admiror Gallery: 3.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.6.31

13. prosinca 2015. u Hrvatskom domu u Cerniku HPD "Tomislav" održao je tradicionalni Božićni koncert. Prvi su nastupili vrlo uspješni polaznici Škole tambure pod ravnanjem prof. Marijana Paurića. Koncert je nastavljen dobro uvježbanim nastupom Juniorskog tamburaškog orkestra i Pjevačkog zbora OŠ "Matija Gubec" Cernik pod ravnanjem prof. Dalibora Timarca.

Brojne uzvanike i punu dvoranu slušatelja nisu mogle ostaviti ravnodušnim izvedbe Mješovitog pjevačkog zbor pod ravnanjem gđe. Katarine Piljić i Velikog tamburaškog orkestra pod ravnanjem prof. Marijana Paurića.

Nazočne je pozdravio predsjednik HPD "Tomislav" Đuro Vuk i izrazio želju da im ova večer glazbe pruži ugodne trenutke.

Kako je uobičajeno, jubilarcima su dodijeljena zaslužena priznanja za dugogodišnji rad u HPD "Tomislav". Ove godine je za 30 godina članstva u društvu dodijeljeno Priznanje Slavi Vuk. Za 20 godina članstva u društvu, dodijeljena su priznanja Josipu Vuku i Mati Ordaniću.

Za 10 godina članstva dodijeljena su priznanja: Veroniki Terzić, Ladislavu Andrijaniću, Vladimiru Jeliniću, Heleni Mihalić, Martinu Galiku, Sandrinu Krzmaniću, Zlatku Galiku, Stjepanu Mihaliću, Dariju Luciću, Domagoju Miljnoviću, Goranu Vincetiću, Jeleni Bivolčević, Marini Mandušić, Marijanu Gašparoviću, Petru Piljiću i Jurici Bakuniću.

Za 5 godina članstva u društvu dodijeljena su priznanja Mariji Štefanović, Tei Trajković, Valentini Celezić, Josipu Dakiću, Jakovu Krmpotiću, Mirni Gusić, Karlu Szabi, Luki Tadiću, Matiji Batoru i Karli Butorac. Ovom prigodom im još jednom čestitamo na marljivom i hvale vrijednom radu.

Kroz program nas je vodila Petra Sokić, učenica 8. a razreda OŠ "Matija Gubec" Cernik.

Koncert je završio, kako je to već uobičajeno, zajedničkom izvedbom HPD "Tomislav" i publike poznate božićne pjesme "Narodi nam se".

Nakon koncerta, u "Slavin domu", priređen je domjenak za uzvanike i članove društva.