Božićni koncert u Pitomači PDF Ispis E-mail
17. prosinca 2015.

12. prosinca 2015. godine Mješoviti pjevački zbor i Veliki tamburaški orkestar HPD "Tomislav" nastupili su na Božićnom koncertu HPGD "Sloga" Pitomača u prepunoj novouređenoj dvorani crkve Svetog Vida u Pitomači. Uz domaćine HPGD "Sloga", nastupili su i HPD "Graničar" iz Nove Gradiške, Pjevačko društvo "Ferdinand" iz Ferdinandovca, Udruga cimbalista Hrvatske, Limena glazba Pitomača, Ženski vokalni ansambl The Fususion i solist Luka Đurišević.

Na kraju Božićnog koncerta, posjetiteljima je zahvalila i zaželjela vesele i radosne božićne blagdane predsjednica HPGD "Sloga" Pitomača, Štefica Kaša.

Okupljenima se i prigodnim riječima obratio i župnik crkve sv. Vida vlč. Ivica Puškadija.

Program je završio zajedničkom izvedbom svih sudionika i posjetitelja pjesme "Narodi nam se" uz pratnju Udruge cimbalista Hrvatske. Nakon koncerta uslijedilo je ugodno druženje uz večeru i glazbu. Zahvalni smo domaćinima na gostoprimstvu s nadom da se vidimo i do godine.