U čast žrtvama Vukovara PDF Ispis E-mail
25. studenog 2015.

HPD "Tomislav" na smotri zborova u Županji 21. studenog 2015. U subotu 21. studanoga 2015. Mješoviti pjevački zbor HPD "Tomislav" nastupio je na 12. smotri zborova održanoj pod nazivom "U ČAST ŽRTVAMA VUKOVARA" u organizaciji KUU "Kristal- Sladorana" iz Županje.
Smotra se održala u prostorijama Pastoralnog kulturnog  središta Bl. Alojzija Stepinca.

Na smotri su prigodnim domoljubnim i duhovnim programom sudjelovali: HKGD "Dunav" iz Vukovara, HKPD "Jelačić" iz Petrovaradina, HPD "Graničar" iz Nove Gradiške", HPD "Urbata" iz Davora i domaćini KUUD "Kristal-Sladorana" iz Županje.

HPD "Tomislav" nastupilo je sa sljedećim programom:
L. van Beethoven: "NEBESA SLAVE"
J. Kaplan: "DUGO U NOĆ"
D. Britvić, A. Kabiljo: "TO JE TVOJA ZEMLJA"

Smotra je završila zajedničkim izvođenjem kompozicije "Neka cijeli ovaj svijet" iz mjuzikla "Jalta, Jalta" A. Kabilja uz buran pljesak oduševljene publike.

Bila je to dirljiva i ugodna večer ispunjena toplom dobrodošlicom domaćina, dobrom glazbom i prijateljskim ozračjem.
Zahvaljujemo domaćinima i radujemo se novom susretu.

Foto: Ivica Brlić & Petar Piljić